Stříkaná pěnová izolace Ostrava

pěnová izolace Ostrava

Stříkaná pěnová izolace – polotvrdá pěna

je dokonalým zateplením pro každý prostor a pro každý typ povrchu. Jedná se o izolant, který svými vlastnostmi směle konkuruje všem dosud používaným materiálům. Navíc, ale sebou přináší mnoho výhod a benefitů. 

  • Hlavní výhodou je beze sporu neměnnost jejích izolačních vlastností v čase.  Pěnová izolace si uchovává svůj tvar i vlastnosti, nesesedá ani po letech, kdy je vystavena neustálému působení teplotních rozdílů ve střeše. 
  • Z dalších výhod stříkané polotvrdé pěny je potřeba vyzdvihnou:  zpevnění konstrukce, funguje jako vzduchotěsná bariéra i jako parobrzda.  
  • Deklarace neměnné hodnoty součinitele tepelné vodivosti 25let.

Stříkaná PUR izolace posloužila jako dokonalé zateplení výrobní haly společnosti ŠKODA VAGONKA a.s. 

pěnová izolace Ostrava
stříkaná pěnová izolace ve vagónce šKODA

Realizace PUR izolace ŠKODA VAGONKA a.s.

Stručný popis projektu: Nástřik haly v areálu firmy Škoda Vagónka v Ostravě termoizolační vrstvou pěny s uzavřenou strukturou buněk + nástřik krycí vrstvou primalexu proti UV záření. Aplikace na plochy trapézového plechu s přes stříkáním nosných prvků. Výška haly 6,5 m. Aplikace byla provedena ze dvou plošin a dvěma aplikačními týmy najednou pro urychlení celé akce. Celková plocha aplikace 1050 m2 v síle vrstvy 10cm + vyplnění trapézového plechu 13 m3. Minimální tepelný odpor R = 4,5 m2.K/W. Celá zakázka byla provedena během 5 dní, včetně přípravy – olepení a celkového úklidu. 

Součástí zakázky bylo i zajištění zprávy požárně bezpečnostního řešení stavby.  Spolupracujeme s ověřenou firmou s mnohaletou praxí v oboru. 

 

 

pěnová izolace Ostrava

V areálu firmy Škoda byly také realizovány kontejnery, které slouží pro kompletaci elektroinstalace pro jednotlivé vagóny . Zatepleny byly vnější stěny, stropy i vrata. Realizace proběhla souběžně s dokončovacími pracemi na výrobní hale. 

Nejste si jisti jaký produkt je pro vaši střechu nejvhodnější?
Domluvte si nezávaznou schůzku s našim technikem.

Více informací