Nástřik PUR izolace do stěn nadstavby dřevostavby

Lokalita: Klimkovice
Realizace: 06/2024

Nástřik dřevěné nadstavby bytového domu do připraveného roštu

Stručný popis projektu:
Nástřik bytové dřevostavby nadstavby termoizolační vrstvou pěny s otevřenou strukturou buněk. Bylo realizováno cca 140m2 – v síle 30cm mezi krokve po hřeben střechy a 80m2 v síle 16cm včetně ořezu materiálu pro zaklopení dřevěného roštu. 

Význam Zateplení Stěn Dřevostavby pomocí PUR Izolace

**Úvod:**
Zateplení stěn dřevostaveb je klíčovým prvkem při optimalizaci energetické účinnosti a komfortu obyvatel. V tomto článku se zaměříme na důležitost a benefity zateplení stěn pomocí PUR izolace.

**1. Efektivní Energetická Úspora:**
Zateplení stěn dřevostavby pomocí PUR izolace výrazně snižuje únik tepelné energie a zvyšuje tepelnou izolaci domu. Tím dochází k efektivní energetické úspoře a nižším nákladům na vytápění.

**2. Zlepšení Komfortu obyvatel:**
Díky kvalitní izolaci stěn se zvyšuje tepelný komfort v interiéru. Obyvatelé si mohou užívat stabilní teplotu a zabraňuje se vzniku tepelných mostů a vlhkostních problémů.

**3. Snížení Emisí Uhličitého Plynu:**
Efektivní zateplení stěn dřevostavby má pozitivní vliv na životní prostředí tím, že snižuje spotřebu energie a emise skleníkových plynů.

**4. Dlouhodobá Investice:**
Investice do zateplení stěn pomocí PUR izolace představuje dlouhodobý benefit, neboť zlepšuje energetickou efektivitu budovy a zvyšuje její hodnotu.

**Závěr:**
Zateplení stěn dřevostavby pomocí PUR izolace není pouze estetickou úpravou, ale klíčovým prvkem pro udržitelnější a komfortnější životní prostředí. Investice do kvalitní izolace se vyplácí z dlouhodobého hlediska jak pro uživatele, tak i pro životní prostředí.

Nejste si jisti jaký produkt je pro vaši střechu nejvhodnější?
Domluvte si nezávaznou schůzku s našim technikem.

Více informací