Zateplení PUR izolací Škoda Vagonka

pěnová izolace Ostrava

Lokalita: Ostrava
Realizace: 6/2020
Materiál: Polotvrdá stříkaná izolace

ZATEPLENÍ PUR IZOLACÍ VÝROBNÍ HALY
ŠKODA VAGÓNKA a.s.

Stručný popis projektu: Nástřik haly v areálu firmy Škoda Vagónka v Ostravě termoizolační vrstvou pěny s uzavřenou strukturou buněk + nástřik krycí vrstvou primalexu proti UV záření. Aplikace na plochy trapézového plechu s přes stříkáním nosných prvků. Výška haly 6,5 m. Aplikace byla provedena ze dvou plošin a dvěmi aplikačními týmy najednou pro urychlení celé akce. Celková plocha aplikace 1050m2 v síle vrstvy 10cm + vyplnění trapézového plechu 13m3. Minimální tepelný odpor R = 4,5 m2.K/W. Celá zakázka byla provedena během 5 dní, včetně přípravy – olepení a celkového úklidu. 

Součástí zakázky bylo i zajištění zprávy požárně bezpečnostního řešení stavby.  Spolupracujeme s ověřenou firmou s mnohaletou praxí v oboru. 

Zateplení PUR izolací je rychlé a čisté řešení pro každou střechu a není vždy nutné omezit provoz. Naši technici vám poradí jaká pěnová izolace a v jaké síle je nejvhodnějším řešením právě pro vaši halu. Zateplujeme s vnitřní i venkovní strany. Každou halu pečlivě zakryjeme, aby nedošlo k poškození např. strojů nebo zboží v hale umístěných.

 

Galerie

Nejste si jisti jaký produkt je pro vaši střechu nejvhodnější?
Domluvte si nezávaznou schůzku s našim technikem.

Více informací