Izolace střechy PUR pěnou

Izolace střechy na výrobní hale

Lokalita: Luhačovice
Realizace: 8/2020
Materiál: Střešní pěnová izolace, Silikonový nátěr

Izolace střechy střešní pěnou se silikonovým nátěrem

Stručný popis projektu:: provedení střešní izolace včetně horní pochůzí vrstvy silikonem. Plocha provedení 235 m2.  Provedeno pomocí střešní pěnové izolace v síle vrstvy 2,5 mm. Jako horní krycí vrstva byl použitý silikonový nátěr. Aplikace byla provedena na původní krytinu  – IPA , toto je také jedna z výhod pěnové izolace není nutno odstraňovat původní krytinu.

100% silikonový nátěr GacoRoof výrazně prodlužuje životnost střešní pěnové izolace, která není namáhaná slunečním zářením. Silikonový nátěr je aplikován v reflexní bílé barvě, odráží tak 85 % slunečního záření. V letních horkých dnech je střecha na dotek chladná, to se ihned promítá do tepelného komfortu uvnitř domu. NAVÍC má silikon dlouhou životnost naše společnost dává záruku na střešní souvrství 10 let, výrobce  uvádí životnost bez ztráty vlastností až 50let. Silikonový nátěr je především UV stabilizační, odolává stojící i padající vodě, plísním i nečistotám. Izolace střechy je v porovnání např. se střešní fólií jednolitá bez problémových spojů a svárů.

Naše společnost vlastní několik aplikační sestav,  díky tomu jsme schopni střechu do 500 m2 zrealizovat během jediného dne. Aplikace je rychlá a čistá.

 

Galerie

Nejste si jisti jaký produkt je pro vaši střechu nejvhodnější?
Domluvte si nezávaznou schůzku s našim technikem.

Více informací