IZOLAČNÍ STŘÍKANÁ PĚNA – CHYTRÁ VOLBA IZOLACE

Jaké jsou primární parametry k určení chytré izolace?Perfektně vytvořená izolační vrstva bez tepelných ztrát

Špatně izolovaný „obvodový plášť budovy“, a současně i střecha každé budovy přispívají až o 40 procent k energetické ztrátě. To je způsobeno nekontrolovaným pohybem vzduchu, tepla a možnosti pronikání vlhkosti. Z toho vyplývá, že určujícím faktorem pro pohodlí domova není jen tepelný odpor izolace. Pravý komfort a výkon se měří možností regulací pohybu vzduchu, vlhkost, kvalita vzduchu, zvuku a energetické účinnosti.

Je-li vzduch v budově nahrazen vzduchem z venku, jde o „přirozenou výměnu vzduchu.“ Domy, které byly postaveny před mnoha lety, můžou mít více než tři přirozené výměny vzduchu za hodinu. To znamená, že takovou to úpravou vzduchu (70x za den) dochází k velkým energetickým ztrátám . Výsledkem je, že uživatel musí vytápět nebo chladit vzduch, který plynule přechází do domu a zase z něj uniká. Této situaci lze zabránit například izolací střechy, kterou uniká až 40%tohoto vzduchu. Izolační pěny zabraňují jak pronikání vzduchu dovnitř tak naopak unikání upraveného vzduchu ven.

Proč pěna?

chytrá izolace

V současné době, je nejčastější materiál používaný k izolaci budov zevnitř skelná vata nebo minerální. Bohužel, systém je nespolehlivý, protože vata není schopna přesně vyplnit izolovaný povrch. Také, je tento proces složitý a časově náročný. Nástřik pěny je proti tomu hračka!

Systém umožňuje přístup do těžko přístupných míst. Při použití pěny se během několika sekund vytvoří pevná nebo polotuhá bariéra, která efektivně zamezuje nežádoucímu cirkulování teplot. Na rozdíl od tradiční izolace, kde čas a teplota ovlivňují výkon a snižují tepelné účinky, pěnová izolace zůstává stálá a neměnná po celou životnost stavby.

Snížení tepelných ztrát, snížení hluku

Chytrá izolace

Schopnost efektivně zavřít vzduch, a vysoká hodnota tepelného odporu R pěn má pozitivní vliv na energetickou účinnost budov všeho druhu. Produktová řada pěn s uzavřenou strukturou (vysoká hustota), přispívá ke zlepšení strukturální integrity stěn. Pěny s otevřenou buněčnou strukturou (nízká hustota) snižuje míru pronikání vzduchu. Kromě energetické účinnosti výrazně zvyšuje i strukturální a akustické vlastnosti v různých typech zařízení.

Šetrné k životnímu prostředí

Izolační pěny jsou zcela ekologické jsou založeny na vodní bázi. Pěna snižuje výskyt plísní a alergické prvků. Kromě toho neobsahuje sloučeniny CFC a HCFC (tradiční název „CFC“), látky poškozující ozónovou vrstvu v atmosféře, které jsou zakázány ve většině zemí, v souladu s mezinárodními smlouvami.

Také, uživatelé staveb, kteří izolují své domy pomocí izolačních pěnových systémů se nemusí starat o svou bezpečnost. Pěna nevydává zápach během užívání stavby.

Vyberte chytrou izolaci – vyberte DBM Izolace

Nejdůležitější rozhodnutí učiněné zákazníkem, který počítá s aplikací chytré pěny – izolace beze spár, je výběr dodavatele. Tenot musí mít speciální zařízení a perfektní znalosti, které mu umožní bezchybně nanést pěnu. Specializované zařízení používané naší společností je vysokotlaký reaktor vyrobený spol. Graco přímo pro aplikaci pěn, naši zaměstnanci prošli odborným proškolením.

Naše společnost se stala autorizovaným dodavatelem, účastnila se série vzdělávacích kurzů. Máme vyhrazenou pracovní sílu, která je velmi dobře obeznámena s prací s pěnovými izolacemi.

Nabízíme zateplení (pomocí stříkací pěny):

  • – Izolace podkroví,
  • – Izolace stěn a zvuková izolace,
  • – Izolace základů,
  • – Izolace pod potěr beton
  • – Ploché střechy opravy,
  • – Izolace chladírenských skladů,
  • – A mnoho dalších.

Našimi klienty jsou jednotlivci a četné společnosti. Jednou ze silných stránek, která vždy pomáhá při jednání se zákazníkem je konkurenceschopná cena. Ujišťuji vás, že nižší cena není na úkor nejvyšší kvality.

http://www.nastrikovaizolace.cz/novinky/sealection—chytra-pena/

Nejste si jisti jaký produkt je pro vaši střechu nejvhodnější?
Domluvte si nezávaznou schůzku s našim technikem.

Více informací