Úspora a rychlá návratnost – zateplení domu měkkou izolační pěnou

Stříkaná izolační pěna vhodná do interiéru. Kombinuje 2 jedinečné vlastnosti TEPELNOU A ZVUKOVOU IZOLACI.

Co získáte zateplením domu prostřednictvím IZOLAČNÍCH PĚNOVÝCH SYSTÉMŮ?

V prvé řadě svému domu dopřáváte tu nejlepší izolací, která je na našem, trhu k mání a to i v dlouhodobém časovém horizontu. Nemusíte se obávat, že  po 10 letech zjistíte, že vaše izolace je nefunkční v důsledku neustálého ataku vodních par. Běžná izolace navlhne, slehne a její vlastnosti se zredukují o 30% a tak to jde během let až na úplné minimum. Oproti tomu pěnová izolace aktivně pracuje z vlhkostí, odvádí ji a zůstává stále ve stejné kondici po dlouhé léta. Obecně je životnost naší izolace rovna životnosti stavby.

Pěnovými izolacemi, získáváte zdraví prospěšnou izolaci (snižuje prašnost, brání vnziku plísní – snižuje množství alergenu), která v čase nebude měnit své vlastnosti a navíc Vám sníží cenu za vytápění až o 50%. Návratnost této investice se tak snižuje na 24 a 36 měsíců oproti běžným izolačním materiálům.

Když pěnovou izolaci tak, kterou a proč??

Na našem trhu se v současné době objevila řada VÝBORNÝCH…..DOBRÝCH….. a ZMETKOVÝCH pěn, kterou si vybrat a jak se orientovat?

1) Kvalita materiálu – důraz na kvalitní pěnu s prověřeného zdroje včetně kontroly použitého materiálu.

2) Odbornost aplikátorů – množství aplikací, praxe aplikátorů, certifikát o prošlých školeních.

3) Typ stroje – proč některé firmy dokážou aplikovat 100 m2 do 2 hodin a jiné na to potřebují ceý den? Záleží na typu aplikačního stroje včetně kompresoru. KVALITA STROJE PŘÍMO ÚMĚRNĚ OVLIVŇUJE KVALITU NÁSTŘIKU.

4) Efektivní a Ekonomické řešení – jen kvalitně školení obchodní zástupci s technickými znalostmi můžou doporučit kvalitní zateplení Vaší stavby tkzv. „na míru“

Nejste si jisti jaký produkt je pro vaši střechu nejvhodnější?
Domluvte si nezávaznou schůzku s našim technikem.

Více informací