Akce zabalte střechu – 30% úspora za vytápění

STROPEM UNIKÁ 30% TEPLA – Každý rok řešíte stejnou otázku: Kolik budu doplácet za topení? Zateplete efektivně svůj dům, teplý vzduch je lehčí než studený a proto stoupá vzhůru, stropem Vám tak uteče až 30% tepla.

 

RYCHLÉ A EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ – Měkká pěna IZOLACE BUDOUCNOSTI!!

V připadě závazné objednávky v měsíci září 5% sleva!!

Co je STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE ?

STŘÍKANÁ MĚKKÁ PĚNA – je ekologický izolační nástřik s otevřenou strukturou buněk o hustotě 10 – 11 kg/m3, který má téměř nulovou propustnost vzduchu. Polyuretanová pěna, která po aplikaci 120 krát zvětší svůj objem absolutně přilne k povrchu a vytvoří tak dokonalý izolant bez tepelných mostů. VYPLNÍ KAŽDOU ŠTĚRBINU!!

 

Proč stříkaná pěna?

  • Jedná se o investici do budoucnosti – tvarová stálost minerální vaty a její termoizolační vlastnosti nejsou vyšší než 10 let.
  • Vlastnosti pěny jsou stále a omezuje je pouze životnost stavby. Výrobce dává doživotní záruku na termoizolační vlastnosti a tvarovou stálost.
  • Naše společnosti dává záruku 10ti let na provedenou práci, naše společnost stejně jako námi nabízené materiály jsou zapsány v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.
  • Vytváří vzduchovou bariéru a tím zabraňuje procházení venkovní vlhkosti
  • Pomůže Vám vytvořit příjemné prostředí bez plísní, hluku, alergenu.
  • Utěsní všechny spáry, praskliny a štěrbiny Vašich stěn i střechy
  • Nízká hmotnost pěn nezatěžuje konstrukci střechy
  • Naše pěny jsou ekologicky nezávadné.
  • Rychlost a čistota aplikace – 150 m2 během 3 hodin bez nutnosti omezení provozu.

 

Máte krásnou novou zateplenou fasádu a skvělá plastová okna, ale na účet za topení to mělo jen minimální vliv. Navíc když si uvědomíte kolik to stálo peněz. Pěnovou izolaci můžete mít za zlomek této částky s maximální užitnou hodnotou a na rozdíl od standartních zateplovacích materiálů (vata, foukaná celulóza) s doživotní garancí tvarových a tepelně izolačních vlastností!!

 

Z dopisů naši zákazníků:

V měsíci listopadu 2013 jsme si Vaší firmou nechali provést nástřikovou izolaci půdních prostor a podkroví. Tyto prostory jsou celé ve dřevě a proto docházelo k velkým únikům tepla. Vaše firma se velmi dobře zhostila i se záludnostmi, které se v průběhu nástřiku vyskytly. Vaši pracovníci pracovali v mnoha případech ve velmi stísněném prostoru a přesto práci odvedli kvalitně . Děkujeme Ilona a Jiří Havlíkovi

 

Přeji hezký den,
V letošním roce jsem dvakrát využil služeb Vaší firmy D.B.M. Izolace s.r.o. Jednalo se o zateplení stropů ze strany půdy pochozí pěnou a půdní nadstavby.
Nejsem příznivcem zbytečného psaní. Nedělám to často, ale musím Vás pochválit. V obou případech jsem byl velmi spokojen. Už ve fázi nabídky a sjednávání obsahu a časového plnění panem Petrovičem jsem se setkal se vstřícným a věcným přístupem k mým požadavkům. Samotná realizace Vašimi pracovníky byla provedená opravdu profesionálně. Přijeli v dohodnutých termínech, pracovali čistě, pohodově a bez průtahů.
Zateplení Vámi použitými materiály se zřetelně projevuje na úsporách topení. K faktuře jsem obdržel i certifikáty a technickou zprávu. Nebojím se Vaši firmu doporučit svým sousedům, známým, atd. Věří, že Vám takový přístup k zákazníkovi vydrží. Rád bych touto cestou poděkoval všem pracovníkům Vaší firmy.
RNDr. Jan ŽEBROK, Stonava č.p. 125 STONAVA

 

Nemrzněte ve svém domě, ZATEPLUJTE SE ŠPIČKOU MEZI TEPELNÝMI IZOLACEMI!!

Nejste si jisti jaký produkt je pro vaši střechu nejvhodnější?
Domluvte si nezávaznou schůzku s našim technikem.

Více informací